Spotkanie DKK

I już po kolejnym spotkaniu DKK w wieluńskiej książnicy. Tym razem dyskusja toczyła się wokół książki Danuty Wałęsy "Marzenia i tajemnice".

23 października 2014 r. starszy kustosz Anita Kuś wprowadziła grono stałych bywalców DKK w świat marzeń i tajemnic żony legendarnego przywódcy "Solidarności" oraz prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1990-1995 Lecha Wałęsy.

Książka Pani Danuty to opowieść o zwykłej kobiecie, odważnej i mądrej, która pragnęła miłości i rodzinnego szczęścia a która za sprawą męża stała się częścią historii Polski. Autobiografia byłej pierwszej damy, wzbudziła wśród klubowiczów różne emocje, uczestnicy spotkania chętnie opowiadali o własnych odczuciach dotyczących okresu stanu wojennego, który autorka wspomina w swojej książce.

Po wspólnej dyskusji wszyscy zgodnie przyznali, iż jest to ciekawa lektura i dobrze się ją czyta.