Bajkowy bal kostiumowy

b9

1 lutego odbył się w Bibliotece, po raz pierwszy po wieloletniej przerwie, Bajkowy Bal Kostiumowy. Warunkiem uczestnictwa w imprezie było przebranie się za dowolną postać literacką. Wszystkie dzieci miały więc na sobie kolorowe, dopracowane w szczegółach kostiumy. Wśród uczestników zabawy można było spotkać m.in.: Kopciuszka, Wróżkę, Pszczółkę Maję, Myszkę Minnie, Tancerkę, Harrego Potter'a, Blaszanego Drwala, Krasnoludka, Kota w butach i wiele innych postaci. Dzieci uczestniczyły w specjalnie na tę okazję przygotowanych zabawach literackich i ruchowych. Był również czas na wspólną zabawę taneczną oraz słodki poczęstunek.

Widoczne na twarzach, podczas całej imprezy- uśmiechy, wskazywały na to, że dzieci wspaniale się bawiły.

b1

b2