Strefa kibica w Filii Bibliotecznej w Dąbrowie

1-IMG 0439

Filia Biblioteczna w Dąbrowie z radością informuje,że od dnia 04.06.2018r., po przerwie spowodowanej remontem sali OSP, Biblioteka jest znów czynna.
18.06.2018r. odbyły się pierwsze warsztaty plastyczne dla dzieci pt."Strefa kibica". Dwudziestu młodych czytelników ,w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej,wykonywało gadżety służące do kibicowania. Młodzi uczestnicy warsztatów przygotowywali czapeczki, chorągiewki, kubeczki, pompony oraz grzechotki. Oczywiście wszystkie przedmioty były w narodowych biało-czerwonych barwach. Dwugodzinne spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze. Dzieci i ich opiekunowie przypomnieli sobie okrzyki zagrzewające polską drużynę do walki. Z tak przygotowanymi kibicami drużyna Polski w swoim pierwszym mundialowym meczu Polska-Senegal z pewnością zwycięży.

1-IMG 0433

1-IMG 0441