Zaczarowany ogród w filii w Dąbrowie

IMG 0613

W dniu 25.07.2018.r. Filia Biblioteczna w Dąbrowie zmieniła się w "zaczarowany ogród".

W tym dniu odbyły się bowiem warsztaty plastyczne, podczas których kilkanaścioro czytelników w wieku 4-12 lat wykonywało ptaszki składane z kolorowego papieru, lampiony i kwiaty z balonów.
Lampiony do ogrodów dzieci robiły z wykorzystaniem szklanych słoiczków, które wypełniały różnego rodzaju ziarnem: fasolą, grochem, soczewicą lub kukurydzą. Następnie ozdabiały lampiony cekinami, wstążeczkami i innego rodzaju wyrobami pasmanteryjnymi. Młodzi czytelnicy chętnie tworzyli kwiaty i inne formy z balonów służących do modelowania.

Spotkanie to było dobrą zabawą,a jednocześnie służyło integracji dzieci mieszkających w Dąbrowie,a także tych przebywających na wakacjach w naszej miejscowości.

IMG 0596

IMG 0600