Konkurs online na projekt okładki – rozstrzygnięty!

o1

20 kwietnia 2020 r. komisja konkursowa w składzie Iwona Podeszwa – przewodnicząca, Anita Kuś – członek, Kamila Marciniak – Pieprzyk – członek wyłoniła spośród 50 zdjęć okładek nadesłanych na adres e-mail Biblioteki po jednej zwycięskiej pracy w każdej kategorii wiekowej.
W kategorii 3 -6 lat zwyciężyła Aleksandra Wójcik lat 5 z Wielunia, a w kategorii 7 - 10 lat pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Krajcer lat 9 z Ożarowa.
W uzasadnieniu werdyktu jury stwierdziło, iż nagrodzone prace wyróżniają się oryginalnością, są wykonane samodzielnie, a także przedstawiają autorską wizję i interpretację książki. Obie laureatki otrzymują rower ufundowany przez Firmę Zasada Bikes. W ocenie komisji wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużym
zaangażowaniem w powstanie prac. Podczas tworzenia okładek, ich autorzy zastosowali różnorodne techniki plastyczne. Powstały prace wyklejane plasteliną, papierem,
bibułą, materiałem, rysowane kredą i tradycyjne malowane farbami. Wszystkie zostały wykonane z dużą starannością. Informujemy, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i książki. Zaprezentujemy na naszym Facebooku prace konkursowe. Jednocześnie informujemy, iż powstaje specjalna ekspozycja, którą będzie można podziwiać w holu Biblioteki tuż po otwarciu placówki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zaangażowanie w powstanie bardzo ciekawych i wartościowych prac.
Szczególne podziękowania składamy na ręce sponsora Firmy Zasada Bikes za ufundowanie nagród, dwóch pięknych rowerów .

o2

o3