"Lustrzane odbicia" - promocja tomiku wierszy

9

20 września 2017 r. w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbyła się promocja 7 tomiku wierszy Niny Pawlaczyk "Lustrzane odbicia". Podczas spotkania w Bibliotece utwory lokalnej Poetki czytali: Sekretarz Miasta Magdalena Majkowska, Kierownik Biura Burmistrza Joanna Skotnicka - Fiuk,Krystyna Miśkiewicz, Ewa Głogowska, Bogumiła Gońda, Anna Guzek, Bożena Rabikowska, Marek Berger, Iwona Podeszwa oraz Autorka.

Licznie zgromadzona publiczność podziwiała kunszt pisarski Poetki, niezwykły klimat wierszy oraz przepiękną prezentację multimedialną przygotowaną przez Bożenę Rabikowską. Na zakończenie literackiego wieczoru, wszyscy chętni nabyli tomik poezji Niny Pawlaczyk wraz z autografem Autorki.

Z inicjatywy Poetki, dochód ze sprzedaży książek zostanie przeznaczony na rzecz Żanetki dzielnie zmagającej się z chorobą.

1

2