Inscenizacja teatralna DPS w Skrzynnie

5 aIMG 6600

24.05.2023 r. w czytelni MiGBP w Wieluniu odbyła się inscenizacja teatralna „Zemsty” Aleksandra Fredry, w wykonaniu Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie. W tym roku przypada 230. rocznica urodzin najwybitniejszego polskiego komediopisarza, a także pamiętnikarza. Aby uczcić tę okoliczność, przy licznie zgromadzonej publiczności, artyści odegrali sceny "Zemsty" okraszone realiami szkolnej rzeczywistości. Przedstawienie połączone z muzyką, zachęciło uczestników do spontanicznego włączenia się w widowisko, poprzez taniec, oklaski i wspólne śpiewanie. Na szczególną uwagę zasługują piękne kostiumy oraz malownicza scenografia. Wyśmienicie zagrana „Zemsta” wprowadziła wszystkich w znakomity nastrój i zintegrowała uczestników spotkania.

Dziękujemy za przybycie :

Spektakl odbył się w ramach projektu „Żarty się nie kończą! Zabawa literaturą”.
Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

1 aIMG 6726

2 aIMG 6701