OSP w Dąbrowie przekazała książki dla Filii Bibliotecznej

W dniu 13.03.2024 r. w Filii Bibliotecznej w Dąbrowie odbyło się spotkanie, podczas którego zostały przekazane książeczki o tematyce dziecięcej, zakupione przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dąbrowie dla najmłodszych czytelników biblioteki. W wydarzeniu uczestniczyli: przedstawiciele OSP w Dąbrowie Bronisław Mituła i Mirosław Sobczak,  dyrektor MiGBP w Wieluniu Iwona Podeszwa, kierownik Filii Bibliotecznej w Dąbrowie Barbara Wszoła, właściciel Księgarni Globus Jarosław Rozmarynowski oraz nauczycielki wraz  z grupą przedszkolną z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „ Zielony Listek”
w Dąbrowie. Podczas spotkania, Honorowy Prezes OSP Dąbrowa Bronisław Mituła przeczytał bajeczkę „Kicia Kocia poznaje strażaka” . Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały zakupione książeczki. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zostały obdarowane słodyczami. Wydarzenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

W imieniu czytelników i pracowników MiGBP w Wieluniu Filii Bibliotecznej w Dąbrowie składamy serdeczne podziękowania Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie za zakupione książki i całą dotychczasową współpracę.